Анонс. Колегія райдержадміністрації

25.02.2020 в 16:38

26 лютого 2020 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Бондаренка відбудеться засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі якої візьмуть участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.
На розширеній апаратній нараді розглядатимуть питання про хід виконання Програми зайнятості населення у 2019 році, про проведення заходів з охорони атмосферного повітря та поводження з відходами у Покровському районі за 2019 рік та плани на 2020 рік, про стратегічну екологічну оцінку при плануванні та внесенні змін до Програм економічного та соціального розвитку сільських та селищних рад району.
В ході колегії райдержадміністрації заслухають питання про виконання бюджету району за 2019 рік, про виконання Програми економічного і соціального розвитку Покровського району за 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021 роки.