У Покровському районі оголошено новий ландшафтний заказник місцевого значення

19.02.2019 в 16:38

Це перший природно-заповідний об’єкт, оголошений в 2019 році на території Донецької області.

Дана природна територія знаходиться на південь від села Удачне. Степова рослинність представлена добре збереженими ділянками типчаково-ковилового та злаково-полинового степу з багатим різноманіттям степових видів. Із видів, що потребують особливої охорони, виявлена ковила волосиста, яка занесена до Червоної книги України. Фауна ділянки представлена видами, типовими для степу, в тому числі занесеними до додатків Бернської конвенції: ящірка прудка, канюк звичайний, плиска жовта та біла, сорокопуди тереновий та чорнолобий, трав’янка звичайна, коноплянка тощо. З видів, занесених до Червоної книги України, відмічений шуліка чорний.