90 років — це зовсім не похилий вік

08.01.2020 в 10:35

90 років — це зовсім не похилий вік.
У неділю 5 січня 2020 року житель села Сергіївка Сергіївської сільської ради Близнюк Іван Петрович відзначив свій славний ювілей – 90 років !
В.о. сільського голови Купець Світлана Анатоліївна, голова первинної організації ради ветеранів Соколовський Микола Павлович, працівники Сергіївського ЦіКД завітали в гості до Івана Петровича.
Імениннику вручили квіти, заспівали пісню – привітання та подарували теплу ковдру.
Ваш ювілей — черговий доказ того, що 90 років — це зовсім не похилий вік. Низький уклін вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості і задоволень, які Ви так заслужили.
Іван Петрович був розчулений великою кількістю  щирих слів. Він подякував усім за увагу, турботу і пообіцяв у свої 90 років не втрачати оптимізму і планує відзначити у такій же теплій  компанії і 100-річчя.