23 листопада, в залі засідань Покровської районної ради відбулося онлайн засідання колегії та апаратна нарада Покровської райдержадміністрації під головуванням Андрія Бондаренка — голови райдержадміністрації.

23.11.2021 в 17:28
У заході в онлайн режимі взяли участь члени колегії райдержадміністрації, керівники об’єднаних територіальних громад Покровського району, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
В ході проведення колегії було розглянуто такі питання:
1. Про вдосконалення харчування в шкільних та дошкільних закладах освіти.
2. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 17 березня 2021 року 204/5-21 «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2021 році»
На апаратній нараді було розглянуто три нагальні питання:
1. Про реалізацію програми Президента України «Зелена країна» в Покровському районі.
2. Про стан проходження опалювального сезону 2021-2022 років у Покровському районі
3. Про вакцинацію населення територіальних громад району від COVID-19