19.07.2021 в 6:02

18 липня 2021 року в спортивному комплексі “Металург” м.Покровськ відбувся Відкритий Кубок Покровського району з карате WKC. Організаторами спортивного заходу виступили Покровська райдержадміністрація, Покровська районна рада за сприянням Донецької обласної федерації карате та Покровської міської ради. На змагання прибули 80 спортсменів з Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей. На урочистому відкритті Кубку до присутніх зі словами привітань звернувся заступник голови Покровської райдержадміністрації Володимир Колосов, заступник голови Покровської районної ради Юрій Середа, голова обласної федерації карате Ярослав Чепіга, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради Віталій Щєрбінка. Усі переможці були нагороджені кубками та грамотами з логотипом Кубку, за рахунок коштів, виділених на програму розвитку фізичної культури та спорту в Покровському районі.