20 грудня, в залі засідань Покровської районної ради відбулося онлайн засідання колегії та апаратна нарада Покровської райдержадміністрації під головуванням Андрія БОНДАРЕНКА — голови райдержадміністрації.

21.12.2021 в 10:16
У заході в онлайн режимі взяли участь члени колегії райдержадміністрації, керівники об’єднаних територіальних громад Покровського району, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
В ході проведення колегії було розглянуто такі питання:
1. Пропроєкт Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2022 рік.
На апаратній нараді було розглянуто три нагальні питання:
1. Про стан призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період 2021-2022 років.
2. Про проведення інвентаризації лісових та земельних ресурсів на території громад району
3. Про вакцинацію населення територіальних громад району від COVID-19
В ході проведення колегії було розглянуто такі питання:
На апаратній нараді було розглянуто три нагальні питання:
3. Про вакцинацію населення територіальних громад району від COVID-19