Сьогодні, 29.06.2021 року в залі засідань Покровської районної державної адміністрації під головуванням Колосова Володимира Павловича – заступника голови Покровської районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з розгляду заяв щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

29.06.2021 в 14:37

В ході засідання було розглянуто питання про прийняття рішення про призначення або відмову в призначенні грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до пункту 17 «Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 у зв’язку зі зміною опосередкованої вартості спорудження 1 кв. метра (14745 грн.) загальної площі житла відповідно до Наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 20 травня 2021 р. № 119 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України». Доповідала Негрей Юлія Анатоліївна – начальник відділу соціальної підтримки пільгової категорії громадян та осіб з інвалідністю (Мар’їнський підрозділ).