13 серпня 2021 року у с.Гришине Покровської ОТГ розпочався перший етап районної спартакіади державних службовців Покровського району.

14.08.2021 в 20:10
Команда Покровської РДА та районної ради прийняли участь у першому етапі спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Покровського району Донецької області.
Урочисте відкриття змагань відбулося за участі голови Покровської райдержадміністрації Андрія Бондаренко, заступника голови Покровської районної ради Сергія Сажка.
Вісім збірних команд мірялися силами в волейболі, футзалі, настільному тенісі, шахах та шашках.
Кожен з гравців старався не підвести свою команду й здобути перемогу. Не просто було й суддівству визначити кращих.
Результати змагань з футзалу:
1 місце – Добропільска громада
2 місце – Мар’їнська ВЦА
3 місце – Покровська громада
Результати змагань з настільного тенісу:
1 місце – Покровська громада
2 місце – Мар’їнська ВЦА
3 місце – команда райдержадміністрації
Результати змагань з шахів
1 місце – Авдіївська ВЦА
2 місце – Очеретинська ВЦА
3 місце – Добропільска громада
Результати змагань з шашок:
1 місце – Добропільска громада
2 місце – команда райдержадміністрації
3 місце – Удачненська громада
Результати змагань з волейболу
1 місце – Покровська ОТГ
2 місце – Добропільське
3 місце – команда райдержадміністрації
За загальнокомандному заліку переможцями стали
1 місце Добропільська ОТГ
2 місце Покровська ОТГ
3 місце Авдіївська ВЦА
Другий етап спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Покровського району Донецької області відбудеться 26-27 серпня у м. Добропілля.