08 червня 2021 року  в залі засідань міської ради м. Новогродівка під головуванням  заступника  голови Покровської  райдержадміністрації  Володимира  Колосова відбулась робоча нарада з керівниками органів місцевого самоврядування та керівниками сільськогосподарських підприємств, аграрних формувань.

08.06.2021 в 15:00

В ході  наради розглядались  питання: Про взаємодію районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування Покровського району в умовах децентралізації та реформування територіальної організації виконавчої влади (доповідач Надія  Масло – в.о. начальника управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування); Питання протипожежної та техногенної безпеки (доповідач Віталій  Кінц – начальник 9-го ДПРЗ ГУ ДСНС  України в Донецькій області); Проведення  інвентаризації сільськогосподарських земель, наповнення місцевих бюджетів, питання тіньової зайнятості у сільськогосподарській діяльності ( працівники управління  податкової  служби); Дотримання норм трудового законодавства на підприємствах та аграрних формувань (доповідач Солоха Марина Вікторівна – головний державний інспектор відділу контролю Західного напрямку Управління з питань праці); Проведення інвентаризації сільськогосподарських земель, наповнення місцевих бюджетів, питання тіньової зайнятості у сільськогосподарській діяльності (доповідач Прийдун Вікторія Григорівна – головний державний ревізор – інспектор Покровського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУДПС в Донецькій області.