08.06.2021 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації відбулось спільне засідання постійних комісій Покровської районної ради.

08.06.2021 в 16:00

Члени постійних комісій з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів; з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності; з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики; з питань з адміністративно – територіального устрою, регіонального розвитку та розвитку місцевого самоврядування; з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та регулювання земельних відносин, капітального будівництва, архітектури, комунального та шляхового господарства, торгового та побутового обслуговування населення; з питань власності, комунального майна та приватизації зібралися на спільному засіданні для попереднього обговорення питань порядку денного позачергової 7 сесії районної ради.

У роботі засідання взяли участь керівництво районної ради та райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, доповідачі.

Основними питаннями були:
Про звіт виконанню районного бюджету за І квартал 2021 року, про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 24.12.2020 № VIII/3-1 “Про районний бюджет на 2021 рік”;
про виконання за 1 квартал 2021 рік «Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2021 рік» та внесення змін до неї;
затвердження ескізного проєкту в’їзного знаку (стели) Покровського району Донецької області.

В результаті обговорення членами постійних комісій були погоджені рішення та рекомендовано винести їх на розгляд позачергової 7 сесії районної ради, яка відбудеться 16 червня 2021 року о 10:00 годині.