08.06.2021 року голова Покровської районної державної адміністрації Андрій Бондаренко та заступник голови Покровської районної ради Сергій Сажко разом з делегацією Донецької облдержадміністрації взяли участь в інспектуванні проекту ремонтних робіт Петрівського НВК, який реалізується за програмою президента України  Володимира Зеленського «Велике будівництво».

08.06.2021 в 17:34

Починаючи з 2020 року за рахунок коштів ДФРР у співфінансуванні з  місцевим бюджетом реалізується проєкт «Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка, вул.Центральна,1  Покровського району Донецької області».

Загальна кошторисна вартість проєкту – 51373,052 тис.грн. Виконані роботи: термомодернізація закладу (утеплення зовнішніх стін, шпакльовка); заміна вікон та дверей; укладення плитки (їдальня, роздягальні); улаштування покриттів з лiнолеуму ПВХ- TARKETT; встановлено сантехніку; улаштування аркасупідвісних  стель  «Армстронг».

Тривають роботи з благоустрою, електромонтажні роботи, штукатурні, малярні роботи, утеплення даху.

8 червня з робочим візитом на об’єкт завітали заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Денис Клюшніков, заступник голови облдержадміністрації з питань освіти і науки, молоді, сім’ї та спорту Тамара Лук’янчук,  заступник голови  облдержадміністрації    Юлія Костюніна,  директор департаменту освіти та науки Тетяна Сідашева,  голова Покровської райдержадміністрації –Андрій Бондаренко, заступник голови Покровської районної ради Сергій Сажко, тимчасово здійснюючий повноваження Селидівського міського голови Руслан Суков, перший заступник міського голови Інна Терещенко, депутат Селидівської міської ради Ігор Старик,  начальник відділу  освіти Яна Передрій.

У ході робочого візиту були вирішені першочергові питання, які постають перед виконавцем проєкту та виконавцем робіт з капітального будівництва закладу.