🇺🇦💐 В День святкування 30-тої річниці Збройних сил України голова Покровської районної державної адміністрації Андрій БОНДАРЕНКО разом із заступником Володимиром КОЛОСОВИМ вітали тих, хто виконує важливу місію, захищаючи суверенітет держави, демонструє приклад мужності та патріотизму💛💙.

07.12.2021 в 11:47

🙏Голова побажав міцного здоров’я, оптимізму і, найголовніше, миру на нашій землі. 🌍

За сумлінне виконання військового обов’язку та з нагоди святкування Дня Збройних Сил України почесними грамотами Покровської районної державної адміністрації нагороджено капітана Ієвлєва Сергія Володимировича та капітана Магдюк Максима Максимовича.