До відома громадян! Доступні он-лайн сервіси отримання окремих адміністративних послуг:

12.11.2021 в 8:00

Електронні послуги Держгеокадастру, які можливо отримати через Публічну кадастрову карту України

Замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Витяг з кадастру – документ, необхідний для вчинення операцій з землею (купівля-продаж, дарування, оренда тощо). Щоб оформити замовлення треба лише обрати потрібну земельну ділянку, заповнити запит та оплатити послугу он-лайн. Повідомлення про готовність документу буде надіслано на електрону пошту. Забрати вже виготовлений витяг можна у найближчому ЦНАПі, обраному користувачем.

Замовлення витягу про нормативну грошову оцінку землі.

Відомості про оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них. Для замовлення витягу потрібно на публічній кадастровій карті знайти за кадастровим номером необхідну ділянку та натиснути на функцію замовлення послуги. Послуга надається безкоштовно.

1. 2. Електронні послуги, які можливо отримати через он-лайн будинок юстиції

Міністерство юстиції України запровадило ряд он-лайн сервісів:

• отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Скориставшись платіжною карткою міжнародних систем Visa/MasterCard, запитувач може сплатити за послугу та отримати інформацію з ЄДР в електронному вигляді. При цьому особистий електронний кваліфікований підпис не вимагається.

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», норм Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів, за одержання інформації з ЄДР справляється плата, що спрямовується до Державного бюджету України. Розмір плати встановлено cт. 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

• отримання відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Для отримання цієї послуги необхідно мати особистий електронний кваліфікований підпис;

• державна реєстрація громадських організацій та юридичних осіб. Для отримання цієї послуги необхідно мати особистий електронний кваліфікований підпис.