До уваги фізичних осіб-підприємців!

26.06.2019 в 12:28

Відділ надання адміністративних послуг райдержадміністрації повідомляє, якщо фізична особа-підприємець вирішила припинити свою діяльність, вона може звернутися до Центру надання адміністративних послуг при Покровській районній державній адміністрації Донецької області та подати заяву про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, яка буде розглянута протягом 24 годин.

УВАГА! Разом з тим, державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи не припиняє зобов’язань особи, що виникли при здійсненні підприємницької діяльності, і не змінює строків, порядків виконання таких зобов’язань та застосування санкцій за їх невиконання. Це означає, що фізособа, незважаючи на втрату підприємницького статусу, зобов’язана звернутися до місцевого органу державної фіскальної служби, пенсійного фонду, банківських установ (у разі  відкритих рахунків) для вирішення питань пов’язаних з припиненням своєї діяльності, подачею відповідних заяв, звітів, декларацій, тощо.