ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ДО БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ

24.01.2019 в 18:18

Згідно п.3 Типового Положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричний пансіонат, пансіонат для ветеранів війни та праці, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29.12.2001 № 549 (зі змінами)  до будинку-інтернату приймаються на державне утримання особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої групи, старші за 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування у будинку-інтернаті та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.

Приймання до будинку-інтернату здійснюється за путівкою Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, виданої на підставі:

1   Перелік документів, які необхідні для влаштування

до будинку-інтернату загального типу:

• особиста заява громадянина похилого віку чи інваліда про його прийняття до будинку-інтернату;
  • паспорт або інший документ, що засвідчує особу;
  • медична карта про стан здоров’я з висновком про необхідність стороннього догляду;
  • довідка про розмір призначеної пенсії;
  • довідка про склад сім’ї за встановленою формою;
  • довідка медико-соціальної експертної комісії про групу інвалідності особи, що приймається до будинку-інтернату (за наявності групи інвалідності);
  • акт обстеження матеріально-побутових умов проживання;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • згода на збір та обробку персональних даних;
  • висновок ЛКК.;
  • три фотокартки розміром 3 х 4 см.

!!! Копії документів подаються з пред’явленням оригіналів