[bvi]
  • Українська
  • English

ПАМЯТАЄМО  ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ.

24.04.2020 в 15:16

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я  людей, їхній побут і  умови життя.

Але смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

Нині В Покровському районі проживає 102  учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в тому числі 38 учасників ліквідації,53 постраждалих та 11 дітей.

Управління  соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації не має заборгованості перед ними по виплаті компенсації на продути харчування, на оздоровлення, за додаткові відпустки.  Громадяни  І та ІІ категорії щомісячно отримують пільги на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ. Укладено угоди  з КП «Покровською міською стоматологічною поліклінікою» на безкоштовне зубопротезування,  з ТОВ «Юпітер» та аптекою «Фармация»  на придбання ліків за безкоштовними рецептами, тому всі бажаючі можуть отримати дані види послуг  без черги.

В минулому році санаторно –курортними путівками було забезпечено двоє учасника ліквідації першої категорії.

До 34-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС десяти учасникам другої категорії виплачена матеріальна допомога по 500 грн. з районного бюджету та тринадцяти учасникам першої категорії по 750,00 грн. з обласного бюджету.

Вам, шановні ліквідатори, найщиріші слова вдячності та уклін за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу. Також схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Нехай залишаться в минулому і ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті дні навчить нас цінувати мир та спокій.

 

 

Головний спеціаліст відділу грошових виплат

і компенсацій управління соціального захисту населення

Покровської райдержадміністрації Журба О.А.

print