До уваги осіб з порушенням слуху!

24.03.2021 в 14:46

Управління соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації  інформує, що Міністерством соціальної політики України у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізується пілотний проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людей з вадами слуху та представників органів державної влади.

Суть проекту полягає у спрощенні процесу комунікацій при отриманні нечуючими будь-яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладач в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відеолиста.

Оформити звернення на жестовій мові можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене») або за посиланням: https://www.msp.gov.ua/content/1539-pochuy-mene.html?sv.

та натиснувши на перекреслене вушко в правому нижньому кутку екрана.

Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.