Депутатський корпус, постійні комісії

СПИСОК

депутатів Удачненської селищної  ради, обраних на виборах депутатів місцевих рад та сільських ,селищних, міських голів
25 жовтня 2015 року

Номер одномандатного виборчого округПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутатаГрома-дянствоОсвіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)ПартійністьПосадаМісце роботи (заняття)
 1.Блоха Юрій МиколайовичУкраїнанеповна  середнябезпартійнийтрактористСТОВ АФ «Дружба»
2.Смульська Любов МиколаївнаУкраїнапрофесійно -технічнабезпартійнаСоціаль-ний працівникКТЦСОН
3.Олійник Денис КостянтиновичУкраїнаповна вищабезпартійнабезробітний
4.Деменко  Наталія МихайлівнаУкраїнавищабезпартійнавчительУдачненсь ка  ЗОШ
5.Куденко  Надія  ІванівнаУкраїнабазова  вищабезпартійназавідуюча  фермою

СТОВ АФ

«Дружба»

6.Безкоровайна Світлана ВікторівнаУкраїнанеповна вищабезпартійнаспеціаліст П категоріїУдачненсь-ка селищна рада
7.Бурим Микола МихайловичУкраїнабазова  вищабезпартійнийелектро-слюсарПАТ ШУ «Покровське»
8.Дем’яненко Лариса МиколаївнаУкраїнабазова  вищабезпартійна

сімейна медична  сестра

 

 

Удачненськ амбулатор

 

 

9.Волкова Тетяна МиколаївнаУкраїнанеповна вищабезпартійнарахівник касирУдачненська селищна рада
10.Вискребець  Оксана  ОлександрівнаУкраїнабазова  вищабезпартійнаоператор комп’ютерного  наборуПАТ ШУ «Покровсь-ке»
11.Третяк  Світлана АнатоліївнаУкраїнапрофесійно-технічбезпартійнамоторист вентиляц. установокПАТ ШУ «Покровсь-ке»
12.Бородіна  Юлія  ВікторівнаУкраїнанеповна вищабезпартійнасекретарУдачненська селищна рада
13.Гуля  Тетяна  ВасилівнаУкраїнапрофесійно-технічбезпартійнадвірникУдачненська  ЗОШ
14.Барин  Неля МиколаївнаУкраїнанеповна вищабезпартійназавгоспУдачненський ДНЗ «Червона шапочка»

1. Комісія з питань депутатської діяльності , законності та захисту прав громадян в складі :
Гуля Т.В. – голова комісії
Бурим М.М.
Волкова Т.М.
Вискребець О.О.
Третяк С.А.

2. Планово – бюджетна комісія в складі :
Безкоровайна С.В. – голова комісії
Куденко Н.І.
Олійник Д.К.

3. Комісія по справах молоді , сім’ї , соціальному забезпеченню, охороні здоров’я ,культури, фізкультури та спорту в складі:
Дем’яненко Л.М. – голова комісії
Смульська Л.М..
Деменко Н.М.
Барин Н.М.
Блоха Ю.М.