Депутатський корпус, постійні комісії

ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС

Іванівської  сільської  ради  Покровського  району  Донецької області

 

 

Номер одноман-датного виборчого округуПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутатаГромадянствоОсвіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)ПосадаМісце роботи (заняття)
1Сердюк  Олександр  Володимирович

 

Громадянин України

середня спеціальнафізична особа підприємецьФОП Сердюк
2

Мотиль  Людмила

Іванівна

 

Громадянка України

вищасоціальний робітникУСЗН Покровської РДА
3

Масляна  Ірина

Юріївна

 

Громадянка України

вищабезробітна
4Чернобай  Сергій  Миколайович

 

Громадянин України

професійно-технічнаслюсар-ремонтникАвдіївський КХЗ
5Огородник  Степан  Степанович

 

Громадянин України

загальна-середнямашиніст насосних установокКП «ЖВХ» Очеретинської селищної ради
6Дика  Олена  Володимирівна

 

Громадянка України

вищасекретар виконкомуІванівська сільська рада
7Жаботинський  Василь  Миколайович

 

Громадянин України

професійно-технічнагірничий робітникш-та ім.Димитрова
8Іваницький  Сергій  Володимирович

 

Громадянин України

загальна середняпенсіонер
9Репринцев  Сергій  Вікторович

 

Громадянин України

загальна середнябезробітній
10

Марквальд  Олена

Федорівна

 

Громадянка України

вищабезробітна
11Журавльова  Олена  Володимирівна

 

Громадянка України

загальна середнямолодша медична сестраФП с.Прогрес
12

Шумаков  Юрій

Іванович

Громадянин Українивищаприватний підприємець

 

СКЛАД 

постійних комісій сільської ради

 

Постійна комісія питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, правових питань та регуляторної політики, соціальної політики та захисту населення, забезпечення законності, громадянського порядку, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

голова комісії – Сердюк Олександр Володимирович, депутат виборчого округу № 1 с.Веселе

заступник голови – Марквальд Олена Федорівна, депутат виборчого округу № 10 с. Прогрес

секретар – Журавльова Олена Володимирівна, депутат виборчого округу № 11 с. Прогрес

члени комісії

– Чернобай Сегрій Миколайович, депутат виборчого округу № 4 с. Євгенівка

–  Мотиль Людмила Іванівна, депутат виборчого округу № 2 с. Сергіївка

– Іваницький Сергій Володимирович, депутат виборчого округу № 8 с. Іванівка

Постійна комісія з питань бюджету, планування,  соціально-економічного розвитку,  охорони здоровя, освіти, культури, земельних відносин та природокористування, енергозбереження та житлово-комунального господарства

голова комісії – Жаботинський Василь Миколайович, депутат виборчого округу № 7 с.Іванівка

заступник голови – Шумаков Юрій Іванович, депутат виборчого округу № 12 с. Прогрес

секретар – Дика Олена Володимирівна, депутат виборчого округу № 6 с. Іванівка

члени комісії

–  Масляна Ірина Юріївна, депутат виборчого округу № 3 с. Вовче

–  Огородник Степан Степанович, депутат виборчого округу № 5 с. Іванівка

–  Репринцев Сергій Вікторович, депутат виборчого округу № 9 с. Іванівка