Депутатський корпус, постійні комісії

Номер одноман-датного виборчого округуПрізвище, власне ім’я обраного депутатаЧисло, місяць, рік народженняПосадаМісце роботи (заняття)
1Авілова Олена Олександрівна21.10.1961Секретар радиГришинська сільська рада
2Батрак Наталія Михайлівна03.12.1961Не працює
3Бессонова Ірина Миколаївна09.05.1963не працює
4Булавіна Катерина Василівна04.08.1966пенсіонеркане працює
5Івлєва Наталія Анатоліївна14.09.1956пенсіонеркаНе працює
6Нагорна Лариса Миколаївна04.11.1965Завідувач військово-облікового столуГришинська сільська рада
7Пляшечник Вікторія Миколаївна03.06.1971Лікар – наркологКЛПУ « Міський наркологічний диспансер міста  Покровськ»
8Стеценко Юлія Олександрівна24.04.1987Чергова по залізничній станції МерцаловеРегіональна філія донцька залізниця пат «українські залізниці»
9Тодорова Нелля Григорівна18.08.1972операторПрАТ «АПК-ІНВЕСТ»
10Тутова Валентина Олексіївна.08.1958пенсіонеркане працює
11Фатеріна Світлана Миколаївна02.11.1960листоношаПоштове відділення                     с. Гришине
12Чернишова Тетяна Миколаївна10.11.1970ВчительГришинський НВК
13Шило Олена Борисівна14.02.1956Фахівець із соціальної роботиПенсіонерка, працює Красноармійський ЦСССДМ
14Ярош Тетяна Миколаївна15.10.1980

 

Склад постійних комісій                        Гришинської  сільської ради

​І. Постійна комісія з питань планувань, бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку села, земельної реформи, охорони навколишнього природного середовища та державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності

голова комісії – Івлєва Наталія Анатоліївна, депутат від виборчого  округу №4 с. Гришине

заступник голови –  Батрак Наталія Михайлівна,  депутат від виборчого округу №1                    с. Гришине

секретар – Стеценко Юлія Олександрівна, депутат від виборчого округу № 2 с. Гришине

члени комісії:

  • Тутова Валентина Олексіївна, депутат від виборчого округу № 9  с. Гришине
  • Тодорова  Нелля Григорівна, депутат від виборчого округу №10 с. Гришине

ІІ. Постійна комісія  з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян:

голова комісії – Шило Олена Борисівна, депутат від виборчого  округу № 5 с. Гришине

заступник голови,  –  Нагорну Ларису Миколаївну,  депутат від виборчого округу №14           с. Гришине

секретар – Фатеріна Світлана Миколаївна, депутат від виборчого округу № 13                         с. Гришине

члени комісії:

  • Бессонова Ірина Миколаївна, депутат від виборчого округу № 7 с. Гришине

ІІІ. Постійна комісія  з питань  освіти, охорони здоро⻴, культури, спорту, побутового і торгівельного обслуговування та соціального захисту населення

голова комісії – Чернишова Тетяна Миколаївна, депутат від виборчого  округу № 3                  с. Гришине

заступник голови,  –  Пляшечник Вікторія Миколаївна,  депутат від виборчого округу №6 с. Гришине

секретар –  Ярок Тетяна Миколаївна , депутат від виборчого округу № 12   с. Гришине

члени комісії:

  • Булавіна Катерина Василівна, депутат від виборчого округу № 11  с. Гришине