Засідання комісії з розгляду питань ризначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

01.03.2019 в 9:03

1 березня 2019 року в актовій залі Покровської райдержадміністрації було проведено засідання комісії з розгляду питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

Згідно подання управління соціального захисту населення було прийнято рішення щодо призначення щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 19 особам. Відмовлено в призначенні соціальних виплат 1 особі та скасовано дію довідок 3 внутрішньо переміщеним особам по причині їх відсутності на території Покровського району Донецької області (згідно розпорядження начальника управління соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації від 22.02.2019 року № 5).