Засідання комісії з питань захисту прав дитини Покровської райдержадміністрації

28.04.2020 в 16:23

28 квітня 2020 року під головуванням заступника голови Покровської райдержадміністрації Сергія Новікова відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Покровської райдержадміністрації, в ході якої присутні розглянули питання про заяву щодо повернення в родину неповнолітньої дитини, у зв’язку з відмовою від добровільного її розміщення у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, про надання дозволу на оформлення договору передачі ½ частини земельної ділянки в оренду ТОВ «Агрозахист» від імені малолітної,  про надання дозволу на оформлення договору передачі ½ частини земельної ділянки в оренду фермерського господарства «Хірлюк і К» від імені малолітньої та про підсумки відвідування сімей усиновлювачів, мешканців Покровського району за 4 місяці поточного року.