Відбувся конкурс юних піаністів «Прокоф’євська акація»

23.04.2020 в 10:41

Після Італійської весни у Покровському районі заквітла Прокоф’євська акація. Традиційно щорічно навесні,  протягом 19 років,  до дня народження всесвітньо відомого композитора, піаніста та диригента  Сергія Прокоф’єва на його батьківщині у с.Сонцівка відділом культури Покровської районної державної адміністрації проводиться Відкритий конкурс юних піаністів «Прокоф’євська акація».

Метою конкурсу є вшанування пам’яті всесвітньовідомого композитора С.С. Прокоф′єва, популяризація його творів та творів інших композиторів, збереження та розвиток української музичної спадщини, сприяння розвитку творчих можливостей, піднесення духовності і культури, виявлення талановитої молоді.

23 квітня цього року, за умов карантину, конкурс проводився дистанційно, за наданими заявками та відеозаписами бажаючих  прийняти участь.

Положення про конкурс було надіслано всім музичним школам Донецької області.

На розсуд компетентному журі молоді піаністи надали по два музичних твори: з творчої спадщини Сергія Прокоф’єва і ще одного українського автора. У конкурсі прийняло участь 7 конкурсантів.

Оцінювання здійснювалось професійним журі – викладачами Бахмутського коледжу мистецтв ім. І.Карабиця, музичні твори конкурсантів яким були надіслані шляхом електронної пошти.

З урахуванням старанної і талановитої гри кожного конкурсанта, члени журі за підсумком фестивалю визначили відразу 3-х призерів: І місце – вихованець 6 класу Покровської музичної школи ім. М. Леонтовича – Іван Єршов, ІІ місце – учениця 6 класу Покровської районної школи мистецтв – Софія Антипенко та ІІІ місце вихованка 8 класу музичної школи м.Мирноград – Дар’я Афанас’єва.

Всі учасники нагороджені грамотами. Конкурсанти, що посіли І-ІІІ місця нагороджені дипломами лауреатів та цінними подарунками, які будуть надіслані за допомогою Нової пошти.

Також у цей день, на батьківщині композитора, у с. Сонцівка Покровського району представниками  Сонцівської сільської ради було покладено квіти до пам’ятника нашого земляка, композитора, піаніста  та диригента Сергія Прокоф’єва.

img 3025 940x529 - Відбувся конкурс юних піаністів «Прокоф'євська акація»

img 3026 600x800 - Відбувся конкурс юних піаністів «Прокоф'євська акація»

img 3029 451x800 - Відбувся конкурс юних піаністів «Прокоф'євська акація»

img 3032 940x530 - Відбувся конкурс юних піаністів «Прокоф'євська акація»