Урочистості з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

15.02.2019 в 14:00

15 лютого 2019 року в Палаці культури ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» (м.Покровськ) заступник голови Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко взяла участь в урочистостях з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.
В ході заходу Тетяна Миколаївна за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну громадську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан вручила чотирьом колишнім воїнам-афганцям, мешканцям Покровського району грамоти.
Також напередодні свята за рахунок районного бюджету 10 воїнам-інтернаціоналістам – мешканцям Покровського району надано грошову винагороду в розмірі 500 грн., та 1 сім’ї загиблого воїна – грошову винагороду 1000 грн, на загальну суму 6 тис.грн.