Урочисте покладання квітів з нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій  війні

09.05.2020 в 13:13

09 травня 2020 року з нагоди відзначення 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій  війні на території всіх сільських, селищних рад району за участі голови райдержадміністрації Андрія Бондаренка, голови районної ради Михайла Костюка, заступників, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулись урочисті покладанням квітів до пам’ятників загиблим воїнам, заходи проводились з урахуванням неухильного дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2». Всі учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, яких в Покровському районі залишилось 4, отримали матеріальну допомогу з районного бюджету в розмірі 1000 гривень.