Участь в ІІ-ій обласній щорічній науково-практичні конференції з сільгоспвиробництва

18.03.2019 в 9:41

15 березня 2019 року спеціалісти управління агропромислового розвитку Покровської райдержадміністрації прийняли участь в ІІ –ої обласної щорічної науково – практичної конференції з питань впровадження у виробництво інтенсивних технологій вирощування сільгоспкультур, удосконалення структури посівних площ та підвищення рівня економічної ефективності сільгоспвиробництва, яка відбулася у м. Покровськ, в будівлі загальноосвітній школі №9 під голуванням в.о. директора департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації Дзигіом О.В. В ході пленарної части були розглянуті наступні питання:

– Підсумки виконання у 2018 році основних заходів Програми економічного розвитку сільських територій Донецької області на 2018-2020 роки та основні завдання на 2019 рік;

– Підсумки використання коштів державного бюджету для виконання у 2018 оці програм підтримки розвитку агропромислового комплексу Донецької області;

– Організація співпраці з міжнародними донорськими організаціями з питань розвитку сільських територій, фінансової підтримки підприємств малого та середнього бізнесу та «Школа фермерів»;

– Презентація діючих проектів ФАО ООН на сході України;

– Агробіологічні основи вирощування зернових культур у східній частині Північного Степу України;

– Мікробні препарати в сучасних аграрних технологіях;

– Про ефективне використання мінеральних та органічних добри у системі інтенсифікації виробництва зерна;

– Про досвід Дніпропетровської обласної ГО у сільськогосподарському консультаційному забезпеченні діяльності малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників, сільськогосподарських кооперативів та сільського населення Дніпропетровської області ;

– Дорадча служба як інструмент консульаційно – інформаційного забезпечення агропромислового розвитку та провідник співпраці із міжнародними донорськими організаціями;

– та інше.

У роботі конференції взяли участь спеціалісти АПК Донецької області, зокрема, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, голови районних асоціацій фермерів та приватних землевласників, науковці Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України, представники Донецької торгово-промислової палати, обласних організацій та служб, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Представники сільськогосподарських підприємств області мали можливість порадитися з науковцями та практиками з питань впровадження у виробництво інтенсивних технологій вирощування основних сільськогосподарських культур, проведення робіт з сортозміни та сортооновлення, запровадження заходів з виробництва органічної сільськогосподарської продукції, а також здійснення заходів щодо охорони ґрунтів сільськогосподарського призначення та підвищення їх родючості.