У Краматорську обговорили питання запровадження роздільного збирання побутових відходів

22.08.2019 в 10:26

19 серпня у Краматорську відбулося чергове засідання робочої групи з координації запровадження на території Донецької області роздільного збирання побутових відходів під головуванням директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Натруса С.П., за участі заступника директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Гусевої Л.В., представників адміністративно-територіальних одиниць області. В даному засіданні також прийняла участь в.о. начальника управління, начальник відділу з питань екології природних ресурсів та юридичної роботи управління агропромислового розвитку Покровської райдержадміністрації Коваленко І.Ю.
Під час засідання розглянули результати роботи міст, районів, об’єднаних територіальних громад та перспективну схему поводження з побутовими відходами у м.Маріуполь. Були обговорені проблемні питання, аспекти роботи з населенням, потреби у збільшенні кількості контейнерів для роздільного збирання побутових відходів.