25.02.2019 в 14:26

З метою формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги, для підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості, у селі Новоолександрівка Покровського району Донецької області реалізується проект будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини з житлом для  1-2 лікарів.

Даний проект реалізується за рахунок субвенції з державного бюджету та спів фінансування  з районного бюджету.

Нова амбулаторія відповідатиме всім вимогам щодо надання якісної та своєчасної медичної допомоги мешканцям району, буде оснащена сучасним медичним обладнанням та устаткуванням, технічними та інформаційно-програмними засобами для функціонування електронної системи охорони здоров’я та телемедицини, забезпечена широкосмуговим доступом до мережі Інтернет.

Наразі ведуться будівельні роботи, завершення яких передбачається до кінця весни поточного року.

IMG 20190307 102030 - У Покровському районі здійснюються заходи, спрямовані на розвиток системи охорони здоров’я

IMG 20190307 102039 - У Покровському районі здійснюються заходи, спрямовані на розвиток системи охорони здоров’я

IMG 20190307 102046 - У Покровському районі здійснюються заходи, спрямовані на розвиток системи охорони здоров’я