У Покровському районі проведені заходи до Всесвітнього дня здоров’я

18.04.2019 в 9:51

З 8 по 12 квітня 2019 року у закладах охорони здоров’я Покровського району відбулися тематичні активності з метою привернення уваги людей до здорового способу життя, правильного харчування, колективної відповідальності за здоров’я всього населення України. Окремі бесіди були присвячені темам тютюнопаління, факторам довголіття, причинам передчасного старіння організму і як цьому можна запобігти.

Безумовно, здоров’ я – це найкращий подарунок природи, однак про нього треба весь час думати і дбати. Академік Амосов стверджував «щоб бути здоровим потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим».

IMG d8fb7e07310ffc3f2d0c7575544b9653 V 1 - У Покровському районі проведені заходи до Всесвітнього дня здоров’я