Система попередньої реєстрації документів про призначення  житлової субсидії

15.06.2020 в 13:12

Управління соціалного захисту населення Покровської районної державної адміністрації доводить до відома жителів Покровського райну, що згідно наказу Міністерства соціальної політики України від 02 травня 2018 року  № 604 (зі змінами та доповненнями) доопрацьоване програмне забезпечення електронного сервісу «Система попередньої реєстрації документів про призначення житлової субсидії» в частині надання можливості прикріплення в електронному вигляді сканованих документів до заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Тобто заявник має право надати  заву і декларацію на отримання субсидії  та скановані додаткові  документи  в електронному вигляді із застосуванням електронного підпису. Повноту наданого пакету документів буде перевірено спеціалістами з прийому громадян управління та повідомлено заявникові в електронному вигляді або в телефонному режимі. У разі відсутності електронного підпису заявник повинен звернутися до управління соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації та накласти особистий підпис на заяві та декларації в місячний термін.

За детальною консультацією можна звернутися за телефоном “гарячої лінії”:  0950479820.