РОЗМІРИ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ ТА ПЛАТИ ЗА ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЗМІН ДО ВІДОМОСТЕЙ, ЩО МІСТЯТЬСЯ В ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ, У СКОРОЧЕНІ СТРОКИ з 01 січня 2019 року

27.02.2019 в 12:33

Назва адміністративної послугиСтроки та адміністративний збірСкорочені строки застосовуються виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору
Строки та плата у подвійному розмірі адміністративного зборуСтроки та плата у п’ятикратному розмірі адміністративного збору
1.Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання, місцевий осередок громадського об’єднання із статусом юридичної особи, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особоюне пізніше 3-х робочих днів0,1 – 180 грн.протягом двох робочих днів380 грн.протягом 24-х годин960 грн.
2.Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особоюне пізніше 10 робочих днів0,3 – 580 грн.протягом семи робочих днів1150 грн.протягом п’яти робочих днів2880 грн.
3.Державна реєстрація змін до відомостей про організацію роботодавців, їх об’єднання як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особоюне пізніше 15 робочих днів0,3 – 580 грн.протягом 10 робочих днів1150 грн.протягом семи робочих днів2880 грн.
4.Державна реєстрація змін до відомостей про творчу спілку, місцевий осередок творчої спілки як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особоюне пізніше 30 робочих днів0,3 – 580 грн.протягом 20 робочих днів1150 грн.протягом 15 робочих днів2880 грн.