Профілактична робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

12.03.2020 в 16:24

12-го березня 2020 року спеціалісти Покровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей та інспектором з ювенальної превенції Покровського ВП ГУНП в Донецькій області відвідали сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території Гродівської с/р Покровського району.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя. Представники соціальних служб акцентували  увагу на необхідності створення належних умов для проживання та розвитку дітей та покращення санітарно-гігієнічних умов у оселі.

Була визначена подальша робота з сім’ями групи ризику направлена на профілактику негативних явищ, захист прав та законних інтересів дітей.