Проект розпорядження голови Покровської районної державної адміністрації “Про ліквідацію районної комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни”

25.02.2019 в 14:06

Про ліквідацію районної комісії

для розгляду питань, пов’язаних

із встановленням статусу

учасника війни

Відповідно до абзацу третього пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» (із змінами), керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою упорядкування нормативно-правових актів Покровської районної державної адміністрації Донецької області:

1. Ліквідувати районну комісію для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни.

1. Юридичному відділу райдержадміністрації (Зима) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Красноармійської райдержадміністрації від 02 грудня 2003 року № 568 «Про районну комісію для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни», зареєстроване в Красноармійському районному управлінні юстиції 05 грудня 2003 року за № 48/170.

1. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

Голова райдержадміністрації                                             А.В.Шишко