Обласний семінар-нарада «Шляхи підвищення ефективності ведення сільськогосподарської діяльності підприємствами малого та середнього бізнесу Східного регіону України»

24.12.2018 в 12:17

14 грудня 2018 року в селищі Новоекономічне Покровського району за участю Департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької обласної державної адміністрації, Покровської РДА, Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України пройшов обласний семінар-нарада «Шляхи підвищення ефективності ведення сільськогосподарської діяльності підприємствами малого та середнього бізнесу Східного регіону України».

На нараді були розглянуті питання державної підтримки малого та середнього бізнесу та його перспективного розвитку в умовах нашого регіону.
Велика вдячність представникам: Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України, Агроцентру «СІЧ»,ТОВ «MaxSAFE», ТОВ “Світ Агро Трейд”, ТОВ «Агрофірма «Гермес», ТОВ «Stoller Ukraine», ТОВ «Syngenta», MultiCopter Ltd, ТОВ «Маєсенс агро», Садовий центр «Ботанік Маркет», які донесли до керівників всіх форм власності сучасні технології в сільськогосподарському виробництві.