Застосування реєстраторів розрахункових операцій: податківці нагадують терміни впровадження новацій

10.07.2020 в 14:40

Інтенсивні ремонтні роботи тривають на кількох ділянках дороги державного значення Н-32 Покровськ-Бахмут-Михайлівка в рамках програми «Велике будівництво»,  що була ініційована президентом України Володимиром Зеленським.  Про це голова Донецької облдержадміністрації,  керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

Зокрема, ділянку між Мирноградом і Покровськом (6+ 490 км – 8+398 км)  вже відфрезували, розширили, укріпили органомінеральною сумішшю, заасфальтували.  Попереду – роботи з облаштування узбіч, дренажної системи та укладання водопропускних труб.

«Дорожники працюють швидко і якісно. Підрядник – ТОВ “Автомагістраль” – гарантує, що водії не матимуть тут проблем щонайменше 10 років», –  зазначив очільник області.

«Велике будівництво» — національний проєкт, спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та такими соціально важливими об’єктами, як школи, дитячі садки та спортивні об’єкти.