Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

31.07.2020 в 14:44

31 липня 2020 року в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови районної комісії з питань ТЕБ та НС, голови райдержадміністрації Андрія Бондаренка відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на порядку денному якої присутні розглянули питання про продовження дії адаптивного карантину та здійснення дієвого контролю за його дотриманням для забезпечення подальшої стабілізації епідситуації в Покровському районі, про стан роботи закладів дошкільної освіти Покровського району щодо відновлення їх діяльності відповідно до постанови Головного санітарного лікаря від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та про проведення спортивних та культурно-масових заходів в умовах карантину.