Засідання колегії райдержадміністрації

22.07.2020 в 15:13

22 липня 2020 року в Покровській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Бондаренка в онлайн-режимі відбулось засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі якої взяли участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.

На апаратній наради присутні розглянули питання про підсумки роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації за І півріччя 2020 року.

В ході колегії райдержадміністрації були заслухані питання про виконання бюджету району за І півріччя 2020 року та про підсумки роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за І півріччя 2020 року.