Заняття “Школи майбутнього пенсіонера” в трудовому колективі Сергіївської сільської ради

04.10.2019 в 15:44

03 жовтня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела заняття «Школи майбутнього пенсіонера» в   трудовому колективі Сергіївської сільської ради.

Під час «уроку» головний спеціаліст розповіла майбутнім пенсіонерам про основні вимоги діючого пенсійного законодавства, умови призначення пенсії, необхідний мінімальний страховий стаж,  підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсії при відсутності запису в трудовій книжці, визначення та обчислення заробітної плати для розрахунку пенсії.

Олена Карабанова звернула особливу увагу на переваги та нові сервіси, які надає Вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду, зокрема, про можливість подання документів для призначення (перерахунку) пенсії через Вебпортал «один дотик» та одне відвідування.