З  ТУРБОТОЮ  ПРО   ДІТЕЙ!

22.05.2020 в 14:46

22 травня 2020 року сім’ї Покровського району, в яких виховуються діти,  які перебувають у складних життєвих обставинах, та перебувають на обліку служби у справах дітей Покровської  районної державної адміністрації, отримали  продуктові набори, придбані за кошти субвенції із обласного бюджету.

З метою підтримки  таких сімей в умовах карантину, розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації прийняте рішення про виділення коштів за рахунок субвенції з обласного бюджету на придбання 864 продуктових наборів на загальну суму 345 540 грн. для 685 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та перебувають на обліку служб у справах дітей області.

У  Покровському районі придбано 48 продуктових наборів для сімей даної категорії, в яких виховується 37 дітей, на загальну суму 19152,00 грн. Вартість одного продуктового набору становить 399,00 грн.

Вважаємо, що ця допомога буде значною підтримкою для дітей та батьків.