Ярмарок вакансій для інвалідів

25.11.2020 в 15:04

Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

24 листопада у Покровському міському центру зайнятості Донецької області відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Захід проводився у рамках загальнообласної декади зайнятості для людей з інвалідністю.

Цьогоріч  фахівці центру зайнятості скористалися зручним онлайн–форматом з використанням платформи ZOOM заради  дотримання карантинних обмежень при проведенні масових заходів.

Мета ярмарку – успішне вирішення питання працевлаштування осіб з інвалідністю, сприяння реалізації їх права на працю.

«У роботі з людьми з інвалідністю фахівці центру зайнятості ставлять за мету, насамперед, підвищити рівень адаптації  таких людей до ринку праці, а також змінити ставлення суспільства до цієї категорії,  оцінювати в першу чергу професіоналізм та бажання працювати», – наголосила директорка Покровського МЦЗ  Тетяна Радченко.

Під час ярмарку кожен учасник мав змогу ознайомитись з інформацією про наявні вакансії, отримати поради та консультації  фахівців, розширити власне уявлення щодо  навичок самопрезентації.