Виїзд пенсійників до віддаленного села Покровського району

11.02.2020 в 12:57

10 лютого 2020 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Алла Ревенко провела виїзний прийом громадян в агентському пункті  Срібненської сільської ради.

Представник Фонду надала відвідувачам роз’яснення щодо порядку нарахування пенсії, проведення перерахунків пенсій у поточному році та вимог до страхового стажу для реалізації права на пенсійне забезпечення.

Також пенсійниця акцентувала увагу громадян на зручності користування Вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України та послугою СМС-інформування громадян за допомогою якої можливо отримати повідомлення щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про страховий стаж та сплату внесків.