Вітання з Днем рятівника України

17.09.2019 в 14:12

17 вересня 2019 року заступник голови Покровської районної ради Володимир Руденко взяв участь в святковому заході, що відбувся у Центральній міській бібліотеці ім.Т.Г.Шевченка з нагоди Дня рятівника України.
Володимир Руденко від імені усього Покровського району привітав працівників аварійно-рятувальних та пожежних служб з їх професійним святом, висловив слова подяки за оперативність і готовність завжди прийти на допомогу та нагородив за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника Почесними грамотами Покровської районної ради та одноразовою грошовою винагородою в розмірі 300 гривень чотирьох працівників 9-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області.