Вітаємо усіх працівників державних установ з професійним святом з Днем державної служби.

23.06.2020 в 7:49

Висловлюємо найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо людей.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Упевнені, що запорукою успішного виконання поставлених завдань будуть професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі будуть слугувати людям.

Від душі бажаємо вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров’я та задоволення від такої почесної праці.

райдержадміністрація, районна рада