Вітаємо наших Маринівських дівчат з черговою перемогою!

03.10.2019 в 13:26

01 жовтня 2019 року, у м. Київ відбувся Всеукраїнський конкурс хорового співу «З любов’ю до життя». Покровський район представляв фольклорно-етнографічний колектив «Маринівські дівчата» Маринівського сільського клубу комунального закладу культури «Покровський районний культурно-дозвіллєвий центр» з народними піснями «А роки летять», «Сховалось сонце за горою». Керівник колективу Валентина Євсеєнко прочитала вірш «Про життя».
Серед 50-ти учасників фестивалю з усіх областей України Маринівські дівчата зайняли почесне третє місце. Колектив отримав кубок та грамоту «Лауреат Всеукраїнського конкурсу хорового співу «З любов»ю до життя» «За вірність національним традиціям», а Валентині Євсеєко було вручено подяку за спрямування особистого таланту на розвиток культури, збереження національних традицій та вагомий внесок в проведенні цього конкурсу.
Вітаємо наших Маринівських дівчат з черговою перемогою і бажаємо їм творчого натхнення!