Вітаємо фермерів Покровського району з професійним святом!

19.06.2020 в 13:08

Фермер – не тільки професія, а життєве покликання. Фермерський тип господарювання – це особливий вид підприємницької діяльності на селі, на основі праці родини за традиційним українським укладом. Ваша праця – не просто робота на землі, а дбайливе господарювання, спосіб життя, колосальна напруга сил і повна самовіддача.

Саме розвиток фермерства та робота самих фермерів відіграє важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереження українського села. Завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванні зростають досягнення в сільському господарстві України.

Шановні фермери Покровського району, прийміть найщиріші вітання з професійним святом – благополуччя, багатих врожаїв і міцного здоров’я Вам і вашим близьким!

Райдержадміністрація,

районна рада