Вітаємо!

26.03.2020 в 8:00

26 березня

День Національної гвардії України.

В цей день дозвольте висловити свою глибоку повагу до мужніх, стійких духом, безстрашних людей, які захищають Батьківщину, її національні інтереси. Виховані на славних традиціях своїх попередників, українські військові гідно виконують свій патріотичний обов’язок, демонструють взірець служіння Вітчизні.

Сьогодні на Національну гвардію України покладена величезна роль у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки і оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку.

Бажаємо міцнoгo здoрoв’я, успіхів у військoвій підгoтoвці, щастя вам та вашим рідним і близьким!

Райдержадміністрація, районна рада