Відкриття пам’ятника загиблим воїнам присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв фашизму

09.09.2019 в 13:54

09 вересня 2019 року в Удачненській селищній раді, за підтримкою благодійного фонду Бориса Колесникова проведено урочистий мітинг-реквієм присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв фашизму і відкриття пам’ятника загиблим воїнам після реставрації.
В заході взяли участь голова Покровської районної ради Михайло Костюк,заступник голови Покровської районної ради Надія Масло, ветеран війни в Афганістані Микола Дерев’янко, начальник 9-го пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Покровськ Донецької області Віталій Кінц, Удачненський селищний голова Валерій Дугельний, учні школи та жителі села Удачне.
Церемонію освячення пам’ятного знаку відслужив настоятель Святогеоргієвського храму протоієрей отець Олександр.