Відбувся практичний семінар на тему «Можливості ефективного розвитку аграрного сектору економіки області в умовах впровадження земельної реформи»

04.03.2020 в 10:46

03 березня 2020 року за підтримки Аграрного Дорадчого Центру «БРІДЖЕС» (BRIDGES) (Україна) та департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації, у місті Покровськ, відбувся практичний семінар на тему «Можливості ефективного розвитку аграрного сектору економіки області в умовах впровадження земельної реформи», в якому взяли участь в.о.начальника управління агропромислового розвитку Покровської райдержадміністрації Коваленко І.Ю., представники сільгосптоваровиробників району, представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій сільськогосподарського спрямування, інші зацікавлені особи. Були розглянути питання:
– Економічні аспекти виробництва зернових в США та Україні;
– Економічна ефективність технологій вирощування озимої пшениці в умовах північного степу України;
– Роль дорадчої служби в забезпеченні системи кредитування фермерів:Американський досвід та можливості його застосування в Україні;
– Запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення: юридичні аспекти;
– Аграрні розписки: результати та перспективи використання.
Зустріч пройшла в досить цікавому робочому ритмі. Учасники семінару змогли отримати безпосередні відповіді від організаторів та доповідачів на актуальні аграрні та земельні питання, які турбують їх на теперішній час.