Участь  у   VІ Всеукраїнському  фестивалі-конкурсі «Новорічна феєрія» (м. Дніпро).

23.12.2019 в 13:54

Зразковий  дитячий  танцювальний  колектив «Натхнення» Новоекономічного центру культури  та дозвілля  22 грудня 2019 року   прийняв участь  у   VІ Всеукраїнському  фестивалі-конкурсі «Новорічна феєрія» (м. Дніпро). Серед 52-х  хореографічних  колективів  з різних куточків  України  наші учасники  отримали 4 перших місця!  У  молодшій віковій категорії (3-7 років)   перше  місце  було  присуджено  за  танок «На лісовій галявині», у  номінації  народна  хореографія- танок «Тарантела»  виборов   почесне  перше місце,  у  змішаній категорії- «Ми  маленькі  зірки» та «Сонце нам сяє»,   в  категорії народна стилізація були  представлені     хореографічні постановки «Вишиванка-вишиваночка» та «Віночок». Журі  відмітило   високий рівень  хореографічних постановок, сценічну культуру, яскраві костюми  нашого хореографічного колективу та  майстерність  його  беззмінного керівника Рясик Лариси Станіславівни.  Після конкурсу   діти відвідали  розважальний  центр «Караван»  та ковзанку.  Кошти для   на  перевезення учасників   у сумі 14,0 тис. грн. були виділені  Покровською районною радою.  Поздоровляємо   наш  колектив  з перемогою та  бажаємо нових творчих  здобутків.