Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери України

01.11.2019 в 14:48

01 листопада 2019 року в актовій залі Покровської райдержадміністрації по вул.Торгівельна 11 відбулись урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери України.

Працівників соціальної сфери Покровського району цього дня вітали в.о. голови Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко, голова Покровської районної ради Михайло Костюк, начальник Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Неля Аржавітіна, голова Покровського районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу Тетяна Скорик, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Юрченко. Соцпрацівникам висловили слова вдячності за нелегкий труд, за потрібну і благородну сферу діяльності, побажали здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, а також нагородили Почесними грамотами Покровської райдержадміністрації (7) і квітами, Почесними грамотами Покровської районної ради (6) квітами та одноразовими грошовими винагородами та Почесними грамотами професійної спілки працівників агропромислового комплексу України (2) і квітами.

Наприкінці урочистостей голова Покровської районної ради Михайло Костюк теплими словами та квітами привітав Інну Оніпко  головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Покровський районний центр первинної медико-санітарно допомоги» з отриманням ордену «Медична Слава України», Почесної грамоти Президента Національної академії медичних наук України Віталія Цимбалюка та Президента Всеукраїнського лікарського товариства Олега Мусія в ході урочистої частини II Національного проекту «Медичний Олімп України» за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок в охорону здоров’я нації, що  відбувся 25 жовтня 2019 року  у м. Києві в Будинку Офіційних Прийомів за підтримки та участі Верховної Ради України, комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, народних депутатів України, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань.